Sklenářství Kříženecká

Provádíme zasklívání všemi druhy skel od běžných hladkých floatových, tak i skla s ornamentními vzory, přes skla speciální t.j. bezpečnostní, ohnivzdorná, keramická nebo kalená. Vedle běžného zasklívání vyrábíme a dodáváme skla atypická do koupelen a sprchových koutů. Dále skleněné desky, atypických tvarů,pod umyvadla současné moderní doby. Rovněž tak kalená skla pod krbová kamna a stolky atypických tvarů.

Dalším zasklívacím programem jsou pojezdové dveřní stěny, matované popřípadě s matovanými vzory dle požadavku zákazníka. Tyto dveřní systémy dodáváme na zakázku s naší dokumentací a kovovými prvky. Výše uvedené dveřní systémy dodáváme sestaveny ze skel bezpečnostních, tak i skel kalených, která tímto získávají mnohonásobně vyšší mechanickou pevnost ale i chemickou odolnost.


Pro uspokojení náročnějších zákazníků vyrábíme a dodáváme isolační dvojskla, trojskla sestavena ze všech druhů skel s cílem dosáhnout co nejlepší zajištění tepelné pohody námi dodávaných ditermů. Podle přání zákazníka dodáváme izolační dvojskla s hliníkovým distančním rámečkem, nebo s rámečkem v plastu s 5 - ti barevnými odstíny.


Dále dodáváme izolační dvojskla s různým křížením příček v celé řadě barev a odstínů umístěných uvnitř izolačního dvojskla. Dle požadavků na tepelnou pohodu, sestavujeme izolační dvojskla tak, že přijímané teplo z venčí je schopno prostupovat sklem do vnitřních prostor místnosti. Pro zajištění dlouhodobé funkčnosti námi dodávaných izolačních dvojskel používáme silakagel nejvyšší kvality, jako absorbent vlhkosti, který je plněn do distančních rámečků. K tmelení izolačních dvojskel používáme tmel vysoké kvality dodávaný firmou TREMCO.


Předposlední nabídkou jsou matované vzory, které vyrábíme dle našich předloh, popřípadě vzorů, které si zvolí sám zákazník.


A poslední naší nabídkou je výroba vitráží z různých barevných skel, t.j. sklo skládané do olova. Nebo vitráže vyráběné Tifany technikou.


Ještě bych chtěl připomenout, že isolační dvojskla jsme schopni vyrobit a dodat také jako obloukové stěny dle rozměru zákazníka.