Sklenářství Kříženecká

Provádíme zasklívání všemi druhy skel od běžných hladkých floatových, tak i skla s ornamentními vzory, přes skla speciální t.j. bezpečnostní, ohnivzdorná, keramická nebo kalená. Vedle běžného zasklívání vyrábíme a dodáváme skla atypická do koupelen a sprchových koutů. Dále skleněné desky, atypických tvarů,pod umyvadla současné moderní doby. Rovněž tak kalená skla pod krbová kamna a stolky atypických tvarů.

Dalším zasklívacím programem jsou pojezdové dveřní stěny, matované popřípadě s matovanými vzory dle požadavku zákazníka. Tyto dveřní systémy dodáváme na zakázku s naší dokumentací a kovovými prvky. Výše uvedené dveřní systémy dodáváme sestaveny ze skel bezpečnostních, tak i skel kalených, která tímto získávají mnohonásobně vyšší mechanickou pevnost ale i chemickou odolnost.


Pro uspokojení náročnějších zákazníků vyrábíme a dodáváme isolační dvojskla, trojskla sestavena ze všech druhů skel s cílem dosáhnout co nejlepší zajištění tepelné pohody námi dodávaných ditermů. Podle přání zákazníka dodáváme izolační dvojskla s hliníkovým distančním rámečkem, nebo s rámečkem v plastu s 5 - ti barevnými odstíny.


Dále dodáváme izolační dvojskla s různým křížením příček v celé řadě barev a odstínů umístěných uvnitř izolačního dvojskla. Dle požadavků na tepelnou pohodu, sestavujeme izolační dvojskla tak, že přijímané teplo z venčí je schopno prostupovat sklem do vnitřních prostor místnosti. Pro zajištění dlouhodobé funkčnosti námi dodávaných izolačních dvojskel používáme silakagel nejvyšší kvality, jako absorbent vlhkosti, který je plněn do distančních rámečků. K tmelení izolačních dvojskel používáme tmel vysoké kvality dodávaný firmou TREMCO.


Předposlední nabídkou jsou matované vzory, které vyrábíme dle našich předloh, popřípadě vzorů, které si zvolí sám zákazník.


Ještě bych chtěl připomenout, že isolační dvojskla jsme schopni vyrobit a dodat také jako obloukové stěny dle rozměru zákazníka.